Tym razem Sopocki Instytut Rozwoju Biznesu dotarł ze swoim stoiskiem na Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2018.  Podziwialiśmy nowe ciekawe rozwiązania usprawniające procesy logistyczne w firmach, prezentując również własne wsparcie szkoleniowo – doradcze. Więcej o wydarzeniu: https://www.logistics.pl/

 

Świat wkracza w okres zwany czwartą rewolucją przemysłową. Symbolem pierwszej była para, drugiej – elektryczność, trzeciej – automat. Czwarta rewolucja przemysłowa polega na cyfryzacji – od produkcji poprzez sprzedaż aż do zaangażowania końcowego klienta. W związku z tym zmieniają się już nie tylko modele biznesowe, lecz także całe łańcuchy dostaw i oferta produktowa. Firmy, które odnoszą największy sukces w cyfrowej gospodarce to te, które potrafią łączyć wiele źródeł wartości dla klientów, takich jak niski koszt, pozytywne doświadczenie i wygodna platforma dostarczenia produktów czy usług. Aby zmierzyć się ze złożonym zagadnieniem cyfryzacji powstała platformę wymiany myśli i doświadczeń jaką stanowi Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2018.

23 i 24 maja 2018 roku w Poznaniu spotkały się osobowości z praktyki gospodarczej i świata nauki, aby dyskutować o trendach i wyzwaniach oraz dzielić się wiedzą na temat nowych modeli biznesowych i koncepcji technologicznych obejmujące wszystkie etapy łańcucha dostaw.