Sopocki Instytut Rozwoju Biznesu tworzą ludzie, którzy od kilkunastu lat towarzyszą firmom w procesach rozwojowych, dzieląc się swoim doświadczeniem oraz najlepszymi praktykami. Poszukujemy dla naszych Klientów najbardziej efektywnych rozwiązań w zmieniających się warunkach biznesowych. Współpracując z czołowymi trenerami i konsultantami dostarczamy rozwiązań, które pomagają rozwijać biznes naszych Partnerów.

Znając potrzeby Klientów, a także uwzględniając specyfikę ich branż, stworzyliśmy szeroką ofertę produktów szkoleniowo – doradczych, która pozwala nam w sposób systemowy wspierać procesy zachodzące u naszych Partnerów. Klienci cenią nas przede wszystkim za profesjonalizm, rzeczywiste wsparcie w osiąganiu celów rozwojowych, elastyczność we współpracy oraz dbałość o relacje. Jako członek Polskiej Izby Firm Szkoleniowych działamy w oparciu o standardy rekomendowane przez PIFS i stosujemy najlepsze praktyki branżowe. Potwierdzeniem tego jest certyfikat wydany przez DEKRA Certification Sp. z o. o., o numerze: DEKRA/SUS/000119

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • 1NASTAWIENI NA REZULTATY

    Podejmujemy tylko te działania, które przynoszą mierzalne efekty biznesowe naszym Partnerom

  • 2INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

    Pracujemy w oparciu o międzynarodowe rozwiązania, wnoszące wartość dodaną dla Klienta

  • 3GWARANCJA SZKOLENIA OTWARTEGO

    Każde nasze szkolenie otwarte odbędzie się. Nawet, gdy będziesz jedyną zgłoszoną osobą, zaproponujemy IKS*

TRENERZY I KONSULTANCI

Współpracujemy z szerokim gronem najlepszych specjalistów w swoich branżach. Dbamy o bardzo wysoką jakość naszych usług, dlatego każdorazowo starannie dobieramy eksperta dla danego Partnera, uwzględniając specyfikę branży i konkretne cele biznesowe, jakie chce osiągnąć Klient.

Nasi trenerzy i konsultanci kładą szczególny nacisk na przekazywanie uczestnikom tych umiejętności i narzędzi, które przydatne są w pracy na każdym szczeblu organizacji.

Niewątpliwie istotnym atutem naszego zespołu trenerów i konsultantów jest doświadczenie praktyczne w omawianych przez nich zagadnieniach, podczas szkoleń i sesji doradczych.

NASZ ZESPÓŁ

KRZYSZTOF
JACHIM

WIĘCEJ

EWA
SOŁOWIEW

WIĘCEJ

JAROSŁAW
CHYBICKI

WIĘCEJ

MARTA
CHROMIEC