Dyrektor Zarządzający Sopockiego Instytutu Rozwoju Biznesu.

Związany z branżą szkoleniowo – doradczą od kilkunastu lat. Twórca symulacji i gier biznesowych, które wykorzystuje do prowadzenia szkoleń w aktywizującej, ciekawej i skutecznej formie.

Wykorzystując symulacje w szkoleniu, zawsze dostosowuje ją do realiów biznesowych Klienta, poziomu wiedzy uczestników i ich indywidualnych celów rozwojowych. Pracuje z wykorzystaniem dokumentów i danych z branży, co nadaje szkoleniom praktycznego wymiaru. W ciągu ostatnich 10 lat zrealizował 300 dni szkoleniowych, a w jego zajęciach wzięło udział ponad 2 000 menedżerów i specjalistów.

W latach 2006 – 2014 jako project manager projektów dofinansowanych ze środków EFS, odpowiadał za prawidłową realizację 6 projektów szkoleniowych o wartości ponad 13 milionów zł. Zarządzał również obszarem szkoleń otwartych, konferencji i kongresów, a także rozwijał tematy związane z zarządzaniem procesami, produkcją i logistyką.

Członek założyciel Polskiego Stowarzyszenia Project Management (obecnie IPMA Polska). Ukończył Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, a także kursy trenerskie i zawodowe. Prywatnie pasjonat nurkowania.

kjachim[at]sirb.pl